ANASAYFA KURUMSAL BELGELER HİZMETLER REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
  AKINSOFT PROGRAMLAR  
   
   
 
 
AKINSOFT Wolvox Beyanname
   
Kullanım Alanları: Vergi beyannamesi yazdırma ihtiyacı olan bütün işletmeler kullanabilir. Modüller: Wolvox Genel Muhasebe ve İşletme Defteri programlarının beyanname yazdırma modülü. Kdv beyannamesi, Geçici beyanname, Muhtasar beyanname yazdırma işlemleri.  
   
 
AKINSOFT Wolvox IsletmeDefteri
   
Kullanım Alanları: Çok kullanıcılı İşletme Defteri otomasyonu. Muhasebeciler, Mali Müşavirleri için geliştirildi. Modüller: Gelir girişleri, gider girişleri, dönem başı girişleri, dönem sonu girişleri ve raporlamalardan oluşmaktadır.  
   
 
AKINSOFT Wolvox Web Entegrasyon
   
Kullanım Alanları: AKINSOFT E-Ticaret sunucusu ile otomatik haberleşerek siparişleri Wolvox ERP üzerine aktarır. Modüller: Wolvox ERP den stok XML gönderimi, AKINSOFT E-Ticaret sunucusundan otomatik sipariş XML alımı.  
   
 
AKINSOFT Wolvox M. Satış PDA
   
Kullanım Alanları: Araçta fatura kesme, sipariş toplama ve tahsilat sistemini kullanmak isteyen bütün işletmelere hitap etmektedir. Modüller: Cari kart kaydı, fatura, sipariş, çek kayıt, irsaliye işlemleri, tahsilat işlemleri ve makbuz yazdırma, online veri alma ve gönderme modüllerini desteklemektedir.  
   
 
AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış
   
Kullanım Alanları: Marketler, bakkallar, benzin istasyonları, kantinler. Modüller: AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış Programı , Ön Muhasebe ile tam entegrasyonlu.  
   
 
AKINSOFT Wolvox Restaurant PDA
   
Kullanım Alanları: Kablosuz sipariş sistemi kullanmak isteyen tüm restaurant, bar ve kafelere hitap etmektedir. Modüller: Masa ve adiyon fiş listeleri, mutfak durum ekranı, rezervasyon listesi  
   
 
AKINSOFT Wolvox Restaurant
   
Kullanım Alanları: AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı, Restaurant, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanabilirsiniz. Modüller: AKINSOFT WOLVOX Restaurant Programı , WOLVOX Erp ve WOLVOX Otel programı ile tam entegrasyonludur. (Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka ve Adisyon modülleri ile direk entegrasyonludur.)  
   
 
AKINSOFT Wolvox İnsan Kaynakları
   
Kullanım Alanları: Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir. Modüller: Personel işlemleri, Puantaj bordro takibi, E-Bildirge sistemine uygun XML dosya hazırlama, Aylık bildirgeler, Giriş - Çıkış bildirgeleri, Vizite Kağıtları, İşyeri Bildirgeleri, Raporlamalar, İş başvuru kayıt takibi ile İş ilan kayıt modüllerini ve ziyaretçi takip modüllerini içermektedir.  
   
 
AKINSOFT Wolvox Otel
   
Kullanım Alanları: Tüm otel, motel, butik otel ve apart otellere hitap etmektedir. Modüller: AKINSOFT WOLVOX Otel Programı, ERP ile tam entegrasyonlu, acenta, oda tipleri ve kayıtları, manzara ve blok tanımları, uyruk tanımları, tarife ve dönem kayıtları, ön büro işlemleri, grup rezervasyon işlemleri, folio işlemleri, forecast, housekeeper raporları ve gün sonu raporları, kimlik bildirme sistemi ve WOLVOX Restaurant entegrasyonu.  
   
 
AKINSOFT Wolvox7 Genel Muhasebe
   
Kullanım Alanları: AKINSOFT Wolvox Genel Muhasebe, çok kullanıcılı mali müşavir otomasyonudur. Muhasebeciler ve mali müşavirler için geliştirildi. Modüller: Hesap planı, fiş işlemleri, tanımlamalar, dönem sonu işlemleri, defterler, mizan/raporlar, mali tablolar ve bütçe modüllerinden oluşmaktadır.  
   
 

Sayfalar: 1.  2.  3.  4. 

          Copyright 2013. Tüm hakları saklıdır.